Opinie

Firma budowlana D&D Derkowscy Pana Dawida Derkowskiego z Bolszewa wykonywała dla nas w latach 2010/2011 rozbudowę zabytkowego domu mieszkalnego.
Zakres wykonywanych prac obejmował roboty ziemne, budowlane, instalatorskie i wykończeniowe. Pomimo wielu trudności jaką przysparzał wiekowy budynek jakość prac jak i terminowość zasługują na uznanie. Tym bardziej, że ceny robót były konkurencyjne. Mamy od Pana Dawida gwarancję na wykonane usługi. Polecamy!

Efekt pracy można oglądnąć na Google Map wpisując
Gdańsk ul Pusta 15.

Halina i Jarek,

W latach 2012-2013 realizowałem w Bolszewie budowę domu jednorodzinnego oraz wolnostojącego dwustanowiskowego garażu korzystając z usług firmy D&D Derkowscy. Firmę znalazłem za pośrednictwem Internetu, szukając firm budowlanych w rejonie planowanej inwestycji. Po kilku spotkaniach, podczas których omawialiśmy sposób i warunki realizacji budowy, nabrałem zaufania do Pana Derkowskiego oraz przekonania, że rozumie on dobrze na czym polega dbanie o pozytywny wizerunek firmy i w związku z tym będzie mu zależało na rzetelnej relizacji zamówienia. W efekcie podpisaliśmy umowę na wykonanie robót budowlanych. Prace budowlane od początku do końca prowadzone były solidnie zgodnie z przyjętymi etapami i co moim zdaniem bardzo ważne, pod stałym fachowym nadzorem ze strony Pana Derkowskiego. Rozliczeń finansowych dokonywaliśmy zawsze dopiero po zakończeniu i odbiorze określonego etapu robót. Prace i współdziałanie poszczególnych ekip na budowie organizowane były w sposób prawidłowy tak, że nawzajem sobie nie przeszkadzali. Na budowie utrzymywano porządek. Po zakończeniu każdego etapu teren sprzątano, wywożąc resztki materiałów i zbędny sprzęt. Budowa została zakończona zgodnie z terminem zawartym w umowie
Na podstawie doświadczeń z dwuletniej współpracy mogę zainteresowanym polecić Firmę D&D Derkowscy jako solidnego, godnego zaufania partnera.

Michał Michalski,